preloader

Yükleniyor..

Ayasofya Civarı Yemek Yerleri

Dünya mimarlık tarihinin en önemli eserlerinden biri olan Ayasofya  her yıl yüzlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Heybetli duruşuyla yıllara meydan okuyan Ayasofya Camii görenleri adeta kendine hayran bırakıyor. Elbette bu kadar etkileyici bir mimari eseri gezmek için  belirli bir zaman ayırmanız gerekiyor.  Gezintiniz sona erdiğinde ise bu tarihi dokuda yemek yemek isteyebilirsiniz. 

İşte bu noktada devreye giriyoruz ve sizi Ayasofya civarı yemek yiyebileceğiniz en güzel mekanlardan birinde, restoranımızda ağırlıyoruz. 1950 yılından beri hizmet verdiğimiz restoranımızda en leziz köfte çeşitlerinin tadına bakabilir ve kendinize tam bir ziyafet çekebilirsiniz. Aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte lezzetli yemekler eşliğinde keyifli bir sohbet etmek isterseniz artık doğru adresi biliyorsunuz.

Tarihi Bir Mekanda Yemek Yemenin Tadına Doyulmuyor

Sultanahmet'te tarihi halkın köftecisi olan mekanımız Ayasofya civarı yemek yiyebilecek bir yer arayanlar herkese kapılarını açık tutuyor. Özellikle köfte tadına bakanların bir daha asla vazgeçemediği  lezzetlerin başında geliyor. Farklı da mutfaklarına hitap edebilecek zengin bir menü ile sizlere hizmet veriyoruz. Tarihi dokuda, buram buram tarih kokan bir mekanda yemek yemenin keyfini mutlaka siz de yaşamalısınız.

Turistik gezilerde şehir dışından ya da yurtdışından gelen misafirlerinizi lezzetli yemeklerle ağırlamak istediğinizde de sizi  konuklarınızla birlikte mekanımıza bekleriz.  Hızlı ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermekten büyük bir memnuniyet duyarız. Sitemize tıkladığınızda menümüz ve yemek çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Herhangi bir nedenle Ayasofya civarına yolunuz düştüğünde mutlaka restoranımıza siz de uğrayın. Çorbadan köfteye, şiş çeşitlerinden tatlılara, Türk mutfağının en lezzetli yemeklerini mekanımızda yiyebilirsiniz. En taze malzemeleri kullanarak hazırladığımız yemek çeşitleriyle  kendinizi şımartmak istediğinizde rotanızı hangi restorana çevirmeniz gerektiğini artık çok iyi biliyorsunuz.