preloader

Yükleniyor..

Evlilik Yıldönümü Kutlaması İçin Harika Mekan

Çiftler için yılın en özel günü evlenme yıldönümüdür. Elbette romantik bir kutlamayı hak eden bu özel için mutlaka bir organizasyon yapmak gerekiyor. Eğer siz de evlilik yıldönümü kutlaması için harika mekan arayışına giriyorsanız rotanızı hemen Tarihi Halkın Köftecisi yönüne çevirebilirsiniz. Bu sayede yıldönümünüzü eşsiz lezzetlerle donatılmış bir akşam yemeğiyle kutlayabilirsiniz.

Evlenme yıldönümü kutlamaları genellikle yoğun çalışma hayatı nedeniyle akşam saatlerine kalıyor. Çiftler öncelikle akşam yemeği yemek istiyor ve dolayısıyla kutlama için de akşam yemekleri harika bir bahaneye dönüşüyor. İşte bu noktada devreye giren Tarihi Halkın Köftecisi samimi ve güler yüzlü bir hizmet alabileceğiniz mekanlar arasında bulunuyor.

Leziz Yemeklerle Unutulmaz Bir Yıldönümü Kutlaması!

Peki, menüde neler var? Tarihi bir dokuda yemek yeme keyfini de yaşamanızı sağlayan bu restoran 1950 yılından bu yana hizmet veriyor ve köftesinin lezzeti o günden bu yana hiç değişmedi! İlk günkü tarifi halen kullanan restoranda mutlaka tadına bakmanız gereken lezzetlerin de başında köfte geliyor.

Seçenekler arasında tavuk şiş ve kuzu şiş de bulunuyor. Aynı zamanda yemeğe muhteşem bir mercimek çorbası ile başlayabilirsiniz. Piyaz, pilav ve salata çeşitleri ile masanızın donatılmasını sağlayabilirsiniz. Elma dilim patates ve parmak dilim patates de söyleyebilirsiniz. Açıkçası yemek çeşitleri istisnasız herkesin sevdiği lezzetlerden oluşuyor ve bu nedenle damaklarınıza layık ve ziyafet çekmeniz de mümkün olacaktır.

Kağıt helvalı dondurma, Kemalpaşa tatlısı ya da irmik helvası da akşamın sonunda damaklarınızı şenlendirmek için tercih edebileceğiniz tatlı çeşitleri oluyor. Hemen yerinizi ayırtabilir ve evlenme yıldönümünde hem kendiniz hem de eşiniz için tam bir ziyafet planı yapabilirsiniz. Sultanahmet’te hizmet veren Tarihi Halkın Köftecisi sizi bekliyor.