preloader

Yükleniyor..

Fatih Köfte Siparişi Verme

Köfte kuşkusuz 7'den 70'e herkesin en sevdiği lezzetlerden biri oluyor. Hatta köfte lezzetini yetişkinler kadar çocuklar da çok seviyor.  Çocuklara yemek yedirmenin en kolay yollarından biri olan köfte çeşitleri usta ellerde hazırlandığında muazzam bir lezzet şölenine dönüşebiliyor. Dolayısıyla Fatih köfte siparişi verme İstanbullular için bir rutine dönüşüyor.

İstanbul'da köfte dendiğinde ilk akla gelen yer ise  restoranımız oluyor. Çok uzun yıllardır hizmet verdiğimiz restoranımızda tarihi bir atmosferde yemek yeme şansını sizlere sunuyoruz. Meşhur köftenin tadına bakanların bir daha vazgeçemediği en iddialı olduğumuz yemek çeşidimizdir.  En taze malzemeler kullanılarak hazırlanan köfte çeşitleri her daim yemek isteyebileceğiniz özel bir lezzete dönüşüyor.

Sizi İlk Fırsatta Restoranımıza Bekleriz

Elbette köfte çeşitlerimiz iddialı olduğumuz yemeklerdir ancak sizlere kuzu şiş ve tavuk şiş çeşitlerini de önerebiliriz.  Restoranımızda şehir dışından ya da yurtdışından gelen misafirlerinize de ayarlayabilir ve en güzel yemeklerle bir ziyafet sofrası hazırlamamızı sağlayabilirsiniz. Bunun için rezervasyon işleminizi yaptırmanız yeterli olacak.

En güzel yemek çeşitleri ile sizleri ağırlığımız için rotanızı restoranımıza çevirmeniz yeterli oluyor. Sultanahmet bölgesinde keyifli bir gezi yapmanızın ardından yemek molası vermek için restoranımıza gelebilir ve sizleri en iyi şekilde ağırlamamızı sağlayabilirsiniz. İnternet sitemizde  bize ulaşabileceğiniz tüm bilgiler mevcut. Aynı zamanda internet sitemiz üzerinden hemen şimdi menümüze de göz atabilirsiniz.