preloader

Yükleniyor..

Gerçek Sultanahmet Köftesi: Tarihi Sultanahmet Köftecisi

İstanbul’un tarihi güzellikleri ve eşsiz manzarası ile dikkat çeken bölgelerinden olan Sultanahmet, yerli ve yabancı turistlerin şehre akın etmesi ve bu şehri sevmesinin en büyük nedenleri arasında yer almaktadır. Şehir ziyaretinde tarihi mekan ziyaretlerini gerçekleştiren turistler aradıkları lezzeti Tarihi Sultanahmet Köftecisi sayesinde bulabilirler.

1920 yılında açılan ufak dükkanı ile yola başlayan Tarihi Sultanahmet Köftecisi, hala aynı lezzeti sizlere sunmaya devam etmektedir.

Değişmeyen Lezzet

Sultanahmet ziyaretinizde tarihi mekanları gezerken aynı zamanda lezzetli bir mola vermek isterseniz Tarihi Sultanahmet Köftecisi’ne uğrayabilirsiniz. Lezzetli Sultanahmet köftelerini kaliteli ve şık bir sunum ile sizlere ulaştıran bu mekan tarihi yüzyıllara dayanan ve geçmişi ile turistlerin ilgi odağı olan Sultanahmet’in güzelliklerini keşfederken uğrayabileceğiniz bir mekandır.

Kaliteli malzemelerini lezzetli özel tarifi ile birleştiren Tarihi Sultanahmet Köftecisi, aynı zamanda orijinal tadını korumayı başaran nadir mekanlar arasında da yer almaktadır. Farklı lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden hizmet hayatına devam eden Tarihi Sultanahmet Köftecisi’nde farklı lezzetleri de tadabilirsiniz.

Zengin Yemek Menüsü

Sizlere en kaliteli hizmeti sunarken aynı zamanda değişmeyen özel lezzetini de yıllardır aynı titizlikte sunmayı başaran Tarihi Sultanahmet Köftecisi, mekanın güzelliklerini keşfedebilme imkanını sizlere sunuyor. Yerli ve yabancı turistlerin Sultanahmet köftesi için ilk tercih ettiği mekanlar arasında bulunan Tarihi Sultanahmet Köftecisi, uygun fiyat seçenekleriyle de misafirlerini memnun etmeyi başarıyor.

En beğenilen tatlı çeşitlerine de özel menüsünde yer veren mekanda lezzetli tavuk şiş ve kuzu şiş çeşitleri de yer alıyor. Hafta içi her gün 22:00’a kadar hizmet sunan Tarihi Sultanahmet Köftecisi hafta sonları 23:00’a kadar hizmet sunmaktadır.