preloader

Yükleniyor..

Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi, 1920 senesinden günümüze kadar gelmiştir. Köfteci dükkanı olarak başlayan öykümüz; uzun süredir birçok ünlü ve turistin vazgeçilmez lezzeti halinde. Tarihi yansıtan lezzetimizi kurulduğu günden bu yana değiştirmedik. Beğenilmemizin ve vazgeçilmez olmamızın formülü hizmetimizi ve lezzetimizi hiç değiştirmemiş olmamıza bağlıdır. Sizleri geleneksel tatların tarihi yolculuğuna bırakıyoruz.

Sultanahmet denilince akla tarihi mekanlar, çay bahçeleri ve köfteciler geliyor. Bizler de uzun süredir köftelerimizi Sultanahmet’te misafirlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. En çok ilgi gören mekanlar arasında yer alarak Sultanahmet köfte geleneğinin hikayesini yazıyoruz. Bu da sunduğumuz hizmetin kalitesine yansıyor. Uzun süredir bu işi devam ettiriyor olmamız kalite ve hızımızı da artırmamızı sağladı.

Misafirlerimize sadece köfte sunmuyoruz. Köftenin vazgeçilmezi olan piyaz ve özel salatalar da bu lezzete eşlik ediyor. Bir de arkasından sunulan helva, köfte keyfini tamamlamayı ve aldığınız lezzetin daha fazla olmasını sağlıyor. Eğer arzu edilirse çorba, pilav gibi lezzetler de köfteye eşlik ediyor.

İstanbul’a has olan Sultanahmet köftesinin lezzetini Sultanahmet Halkın Köftecisi olarak, yıllardır siz değerli misafirlerimizle buluşturuyoruz ve buluşturmaya da devam edeceğiz. Siz tercih ediyorsunuz biz de her geçen gün kalitemizi artırarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Seçtiğimiz etin kalitesi geleneksel üretim reçetemiz ile lezzetlenerek damaklarınıza sunuluyor.

Yılların deneyimi ve çalışma disiplinini Sultanahmet’in tarihi havasıyla harmanlıyoruz. Daha ilk lokmada tarihi yolculuğa çıkıyor ve Sultanahmet’in o eşsiz tarihi havası sizin için daha da anlamlanıyor. Türkiye’nin ve Dünya’nın her köşesinden gelen misafirlerimize bu lezzeti unutturmamak için çalışıyoruz. Titizlikle sürdürdüğümüz hizmetimiz ve tarihi mutfak kültürümüz, Anadolu’nun renkli dokularını bir araya getirmeyi planlıyor.

Tüm halkın 7’den 70’e tutkunu olduğu köfteye tarihi bir ayrıcalık kazandırıyoruz. Bu yüzden köftenin en leziz halini tatmanız ve damaklarınızı şenlendirmeniz için sizleri bekliyoruz.