preloader

Yükleniyor..

İki Kişilik Akşam Yemeği Menüsü

İstanbul’un en eşsiz bölgeleri arasında yer alan tarihi Sultanahmet, her yıl pek çok farklı yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Osmanlı’nın en önemli sembolleri arasında yer alan altı minareli Sultanahmet Camisi ise tarihi dokuları en iyi şekilde yansıtabilen yapılar arasında bulunuyor. Dünyanın her yerinden bu bölgeye gelen turistler aynı zamanda Türk mutfağını da bu bölgede tadabilme imkanına sahip olabiliyorlar.

Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi

Sultanahmet’e ulaşımın kolay olması ve lezzetli Sultanahmet köftelerinin tadına bakılabilmesi ise pek çok kişinin bu bölgeyi ziyaret edebilmesini sağlıyor. İster sevdikleriniz, ister kendiniz, isterseniz aileniz ile birlikte tadabileceğiniz Sultanahmet köfteleriyle birlikte lezzetli bir öğle yemeği veya akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Geçmişin izlerini en iyi şekilde yansıtan Sultanahmet, yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlerin yaşadığı bir yer olarak ön plana çıkmaktadır. Eşsiz tarihi eserleri ile görenleri büyüleyebilmeyi başaran Sultanahmet’te gerçek Sultanahmet köftesinin tadına bakmak isterseniz iki kişilik akşam yemeği menüsü seçenekleri ve daha pek çok farklı özel menü seçenekleri sunan Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi’ni ziyaret edebilirsiniz.

1920 Yılından Beri Değişmeyen Lezzet

Sultanahmet’in en ünlü mekanları arasında yer alan ve 1920 yılından beri hizmet vermeye devam eden Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi, lezzetli Sultanahmet köftelerinin tadına bakmak isteyenlerin en uğrak adresleri arasında yer almaktadır. Köftelerin tadına bakanların asla vazgeçemediği Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi, tarihi dokuda ve tarih kokan bir atmosferde lezzetli yemeklerin tadına bakabilmenizi sağlıyor.

Sultanahmet’i ziyaret etmeyi düşünüyorsanız ve bu ziyaretinizde lezzetli bir mola vermek isterseniz sizler de Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi’ni ziyaret edebilir ve gerçek Sultanahmet köftesi yemenin tadını çıkartabilirsiniz.