preloader

Yükleniyor..

İstanbul’da En İyi Köfte Mekanları

Mega kent İstanbul’da köfte yemek için çok sayıda farklı mekan bulabilirsiniz. Ancak aradığınız İstanbul’da en iyi köfte mekanları ise bu durumda hiç tereddüt etmeden rotanızı Tarihi Halkın Köftecisi yönüne çevirmeniz gerekiyor. Sultanahmet’te çok eski yıllardan bu yana hizmet veren bu mekanda yiyeceğiniz köftenin lezzetine adeta aşık olabilirsiniz.

Çünkü 1950 yılından bu yana hizmet veren ve o günden bugüne dek yüzbinlerce kişinin damak tadına uygun köfte ve yemek çeşitleri sunmayı başaran bu mekanda lezzetli bir köfte ziyafeti yaşayabilirsiniz. O günden bu yana pek çok ünlü ismi de ağırlamış olan bu restoran benzersiz köfte lezzetinin yanı sıra tarihi bir dokuda yemek yemenin keyfini de yaşatmayı başarıyor.

İstanbul’da Köfte Dendiğinde Akla Bu Restoran Geliyor!

Muazzam bir lezzete sahip olan köfte çeşitleri sayesinde restoranın çok sayıda müdavimi de oluşmuş durumda… Köftenin yanı sıra kuzu şiş ve tavuk şiş gibi özel yemek çeşitlerini de misafirlerine sunuyor. Elbette çorba, salata gibi farklı lezzetler de menüye kazandırılmış durumda ve dileyen herkes bu lezzetlerin tadına bakabiliyor.

Yıl boyunca hatta kurulduğu günden bu yana fiyatlarını minimum seviyede tutuyor olması bu mekanın halkın sevgisini kazanmasında etkili olan unsurlardan biridir. İstanbul’da istisnasız herkesin mutlaka uğraması gereken mekanın Divanyolu Caddesi 26 numarada hizmet verdiği bilgisini de sizlere aktaralım. Gitmeden önce rezervasyon yaptırın!