preloader

Yükleniyor..

İstanbul’da Portre Fotoğraf Çekilecek Yerler

İstanbul'a gittiğinizde muhteşem fotoğraflar çekerek sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu durumda İstanbul’da portre fotoğraf çekilecek yerler  konusunda bilgi sahibi olmanızda fayda var. Muhteşem fotoğraflar çekebilmek için rotanızı gönül rahatlığı ile Sultanahmet'e çevirebilirsiniz.  Özellikle portre fotoğrafı çekmek istiyorsanız Sultanahmet bölgesinde çok sayıda farklı seçenek bulabilirsiniz.

Fotoğraf çekmek için mutlaka  çok ilginç ve sıra dışı bir yer bulmanız gerekmiyor. Oldukça sıradan bir bölgede de yeteneklerinizi kullanarak birbirinden güzel fotoğraflar çekmeniz mümkün olabilir. Sadece kadrajı doğru ayarlamalı ve en doğru zamanda deklanşöre basmalısınız. Böylelikle uzun süre konuşulacak fotoğraflar çekmeniz mümkün olabilir.

Tarihi Mekanları Tercih Edin!

Harika portre fotoğrafları çekmek istiyorsanız tarihi mekanlara ağırlık verin. Tarihi doku portrelerin çok daha etkileyici bir görünüm kazanmasına sebebiyet verebiliyor. Özellikle arka planda kalmasını sağlayabileceğiniz tarihi mekanlar  Sultanahmet'te rahatlıkla bulabileceğiniz yerlerdir. Tarihi halkın köftecisi olarak sizleri mekanımıza da bekliyoruz. Tarihi bir dokuda lezzetli yemekler yiyebilir ve böylelikle çektiğiniz fotoğrafları da gözden geçirebilirsiniz.

1950 yılından bu yana sizlere en leziz köfte çeşitlerini sunmaya devam ediyoruz. Aileniz ya da arkadaşlarınız ile birlikte  rahatlıkla tercih edebileceğiniz restoranımızda kuzu şiş ve tavuk şiş çeşitlerimiz de bulunuyor. Köfte yemek istemezseniz alternatif yemek çeşitlerimizi de deneyebilirsiniz. Sizlere zengin bir menü ile hizmet sunuyor ve aynı zamanda her daim düşük fiyatlar uyguluyoruz.

Sadece yemek yemek için değil tatlı çeşitlerimiz ile  kendinizi şımartmak için de restoranımızı tercih edebilirsiniz.  Tarihi bir atmosferde yemek yemenin keyfini yaşamak herkesin hakkı! Divanyolu Caddesi 26 numarada bulunan restoranımızın kapıları sizlere her daim açıktır. Menümüze göz atmak isterseniz internet sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Aynı zamanda fiyat bilgisini de internet sitemizde sizlerle paylaşıyoruz.