preloader

Yükleniyor..

İstanbul'da Romantik Bir Akşam Yemeği için Nereye Gidilir?

Sevgilinizle ya da eşinizle romantik bir akşam yemeği yemek istediğinizde rotanızı  çevirebileceğiniz pek çok farklı lokasyon bulunuyor.  Dolayısıyla İstanbul'da romantik bir akşam yemeği için nereye gidilir  sorusunun yanıtı uzayıp giden bir liste…  Ancak amacınız farklı bir atmosferde akşam yemeği yemekse bu durumda tercihinizi Tarihi Halkın Köftecisi  yönünde kullanabilirsiniz.

Sultanahmet’te  tamamen tarihi bir  mekanda yemek yemenin keyfini yaşayabileceğiniz bu restoran 1950  yılından bu yana hizmet veriyor. Samimi bir ortam ve aynı zamanda güler yüzlü bir hizmet alabileceğiniz restoranlardan biri olduğunu belirtebiliriz.  Romantik bir akşam yemeği için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu restoran aile ortamı için de ideal bir mekan olması ile ön plana çıkıyor.

Tarihi Bir Dokuda Romantik Bir Yemek Keyfi

1950 yılından bu yana hizmet veriyor olması benzersiz lezzetlerinden ve hizmet kalitesinden kaynaklanıyor.  Özellikle köfte lezzetlerinin dillere destan olduğunu belirtmek mümkün. Zira hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana köfte tarifini hiç değiştirmeyen restoran  benzersiz bir keyif yaşatmayı başarıyor. Divanyolu Caddesi no 26 adresinde hizmet veren tarihi halkın köftecisi romantik bir akşam yemeği için harika bir mekan!

Yemeklerinin tadına bakanların bir daha vazgeçemediği bu mekanda köftenin yanı sıra  kuzu şiş ve tavuk şiş çeşitleri de bulunuyor. Aynı zamanda süzme mercimek çorbası, piyaz, salata  ve patates kızartması gibi farklı lezzetleri de seçenek olarak sunabiliyor. Herkesin damak tadına hitap etmeyi başarabilen ender mekanlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte  keyifli bir akşam yemeği için de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu restoranda  beklentilerinizi karşılayan bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.  Talep gören bir mekan olması nedeniyle önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda var.