preloader

Yükleniyor..

İstanbul Fatih Yemek Mekanları

İstanbul kentimizin Fatih ilçesinde birçok farklı tatları denemeniz ve muhteşem mekânlarını ziyaret etmeniz mümkün. Tarihi yerlere ev sahipliği yapan yerde bulunan Sultanahmet Tarihi Halkın köftecisi sizlere tarihi lezzeti tatma fırsatını sunuyor. Muhteşem lezzetini yıllardır size sunan köfteci aynı itina ve aynı kalite ile lezzetini tatmanız için sizi bekliyor. 

Sultanahmet Tarihi Halkın Köftecisi

İstanbul Fatih yemek mekanları arasında yer alan Sultanahmet Tarihi Halkın köftecisi muhteşem lezzetlerini müşterilerinin isteklerine göre sunuyor. Farklı lezzetleri de menüsüne ekleyen köfteci tatlıdan salataya kadar uzanan geniş bir menü listesinden dilediğiniz seçimleri yapmanızı sağlıyor. Kentin tarihi dokusunu en iyi görebileceğiniz ve tarihi mekân ziyaretlerini gerçekleştirebileceğiniz Sultanahmet’ te aynı zamanda tarihi halkın köftecisi de ziyaret ederek bu lezzeti tatma şansınız bulunuyor.  Tarihi dokusunu kaybetmeden ufak değişimler ile size hizmet sunan mekân lezzetinden taviz vermeden aynı lezzetli yaklaşık 100 yıldır size sunuyor. 

Sultanahmet Tarihi Halkın Köftecisi Menüsü 

Sultanahmet Tarihi Halkın Köftecisi 1920 yılında kurulmuş olup yıllardır sizlere aynı kalitede hizmeti sunuyor. Birçok yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği mekân lezzeti ile ünlüdür. 

Birçok kişinin İstanbul Fatih ziyaretinde uğrak yeri olan ünlü köftecide salatadan tatlıya kadar farklı seçimleri de bulabilirsiniz. Çorba, salata, köfte, tavuk şiş gibi isteğinize göre değişecek olan tüm ürünleri seçerken damağınızda kalacak olan enfes lezzeti de unutmamanız önerilir. 

Farklı tatlı tercihlerine de yer veren Sultanahmet Tarihi Halkın Köftecisi 100 yıla dayanan tarihi yapısı ve tarihi lezzeti ile hizmetlerini halen sürdürüyor. Sizde hem İstanbul’un Fatih kent ziyaretini yaparak tarihi dokuları yerinde görmenin avantajını elde edebilir hem de tarihi halkın köftecisinin lezzetli yemeklerinin tadına varabilirsiniz.