preloader

Yükleniyor..

Orjinal Sultanahmet Köftecisi

Sultanahmet İstanbul'un simgelerinden biri haline gelen ve her yıl çok sayıda kişinin ziyaret ettiği yerlerin başında geliyor. Elbette Sultanahmet'te zaman geçirmek isteyenler bu gezi için bir tam gününü bile ayırabiliyor. Dolayısıyla acıkanlar da rotasını orjinal Sultanahmet köftecisi yönüne çeviriyor. Tarihi halkın köftecisi olan mekanımız Sultanahmet'e çok yakın olduğu için bu bölgeye gezenlerin öncelikli tercihi haline geldi.

1920 yılından bu yana sizlere hizmet veriyor ve en leziz Türk yemekleri ile kendiniz için bir ziyafet çekmenizi sağlıyoruz. Tarihi bir mekanda yemek  yemenin keyfini siz de hemen yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda şehir dışından ya da yurtdışından gelen misafirlerinizi lezzetli bir akşam yemeği ile ağırlamak istediğinizde de yapmanız gereken sadece mekanımıza gelmeniz olacak.

Gerçek Sultanahmet Köftecisi Burada!

Aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir öğle yemeği ya da akşam yemeği yemek isterseniz tarihi halkın köftecisi olarak sizi de ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyarız. En taze malzemelerle hazırladığımız köfte çeşitlerimiz  günün herhangi bir saatinde tüketebileceğiniz yemeklerin başında geliyor. Aynı zamanda tavuk şiş ve kuzu şiş çeşitlerimizin de mutlaka tadına bakmanızı isteriz.

Tarihi halkın köftecisi olarak restoranımızı bu bölgede hizmet veren diğer restoranlar ile sakın karıştırmayın.  50 yılı aşkın bir süredir hizmet verdiğimiz mekanımızda çok sayıda ünlü ismi de ağırladık. Herkesin bu lezzetlerin tadına bakabilmesi için fiyatlarımızı tüm yıl boyunca en makul seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.  Sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte keyifli bir akşam yemeği yemek istersiniz sitemizden hemen rezervasyon işleminizi yapabilirsiniz. Tarihi halkın köftecisi olarak sizleri tüm yıl boyunca ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyarız. Tercihinize her daim orijinal Sultanahmet köftecisi olan mekanımızdan yana kullanmanızı tavsiye ederiz.