preloader

Yükleniyor..

Sultan Ahmet Köftesi Ne Kadar

Tarihi lezzetlerimiz arasında yer alan Sultanahmet köftesi, yerli ve yabancı turistler tarafından da beğenilen yiyecekler arasında yer alıyor. İstanbul’u ziyaret eden herkesin mutlaka tadına bakması gereken en özel lezzetler arasında yer alan Sultanahmet köftesini tatmak istiyorsanız, mekan seçiminize de özen göstermelisiniz. Peki Sultan Ahmet köftesi ne kadar ve nerelerde yenilmelidir?

Yerli ve Yabancı Turistlerin Tercihi Sultanahmet Köftesi

Turistleri kendisine çeken İstanbul’da lezzetli bir Sultanahmet köftesi yemek istiyorsanız tarihe tanıklık eden Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi’ni tercih edebilirsiniz. Gezip görülebilecek pek çok farklı yeri olan Sultanahmet ziyaretiniz sırasında ufak bir mola vererek Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi’nin birbirinden özgün yiyeceklerinin tadına bakabilir ve lezzetli Sultanahmet köftelerini de tadabilirsiniz.

Tarihi Mekanda Sultanahmet Köftesinin Lezzetini Tadabilme Şansı

1920 yılında ufak bir köfteci dükkanı olarak hizmet hayatına başlayan bu mekanı tercih ettiğiniz zaman uzun yıllar boyunca unutamayacağınız lezzetli bir yemek ziyafeti çekebilirsiniz. Mekanda kullanılan özel malzemeler ile hazırlanan lezzetli köftelerinin tarifini asla değiştirmeyen ve her dönem aynı lezzet anlayışı ile hizmetlerini sunmaya devam eden mekan dünyanın dört bir yanından gelen yabancı turistlerin de en uğrak adresleri arasında yer almaktadır.

İstanbul gezi keyfinize lezzetli bir mola vermek istediğiniz zaman rotanızı değiştirmenizi sağlayacak olan Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi, kuzu şiş ve tavuk seçenekleriyle de misafirlerine lezzetli bir deneyim sunuyor. Tarihi doku içerisinde ve Sultanahmet’in kendisine has dokusunda birbirinden lezzetli köfte çeşitlerinin tadına bakmak isterseniz sizler de Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi’ni ziyaret edebilirsiniz. Sultanahmet gibi gezip görülebilecek pek çok farklı yerin yer aldığı bir bölgede tarihi bir mekanda yemek yemek istiyorsanız ve bütçenize de uygun bir mekan arıyorsanız Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi sizler için uygun olacaktır.