preloader

Yükleniyor..

Sultanahmet Köftecisi Fiyat 2020

İstanbul'da köfte dendiğinde akla ilk gelen yerlerden biri  Tarihi Sultanahmet Köftecisi oluyor. Şimdiye kadar yüz binlerce konuğu ağırlayan ve özellikle köftesi ile şehirde ün salmış olan  mekanımızda 1950  yılından bu yana hizmet veriyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana lezzeti ile sizi de kendine hayran bırakacak olan köfte çeşitlerimizin tarifini hiç değiştirmedik.

En taze malzemeler kullanılarak hazırlanan  köfte çeşidimiz mutlaka tadına bakmanız gereken özel bir lezzetimizdir.  Aynı zamanda sizlere kurulduğumuz yıldan bu yana en uygun fiyatları sunmaya büyük bir özen gösteriyoruz. Kimi zaman Sultanahmet köftecisi fiyat 2020  yılında artar mı şeklinde sorularla da karşılaşabiliyoruz.  En taze malzemelerle ve büyük bir özenle hazırlanan köfte lezzetlerimiz için her daim düşük fiyatlar sunmaya  devam edeceğiz.

Yüksek Lezzet ve Düşük Fiyat Bizde!

2020 yılında da  makul fiyatlarla yemek yiyebileceğiniz ve özellikle köfte çeşitlerimizin tadına bakabileceğiniz restoranların başında geliyoruz. Sultanahmet’te Divanyolu Caddesi 26 numarada bulunan restoranımız tarihi bir dokuda yemek yeme keyfini sizlere yaşatıyor.  Gayet düşük ücretlerle tadına bakabileceğiniz kuzu şiş ve tavuk şiş çeşitlerimiz de bulunuyor.

Herkesin damak tadına hitap etmeyi başaran özel lezzetlerimiz aileniz ile birlikte keyifli bir akşam yemeği yemek istediğiniz zamanda da tercih edilebilir. Salata, piyaz ve çorba çeşitlerimiz ile sizler için harika bir yemek masası hazırlayabiliriz. Arkadaşlarınızla birlikte  rahatlıkla gelebileceğiniz restoranımızda  kaliteli hizmet ile karşılaşıyorsunuz.

Kemalpaşa tatlısı, irmik helvası gibi tatlı çeşitlerimizi de mutlaka denemelisiniz. Leziz bir akşam yemeğinin ardından damakları şenlendirmek için tatlı çeşitlerimizi tercih etmenizi tavsiye ederiz. Aynı zamanda elma dilim patates ve parmak dilim patates gibi çocukların severek tükettiği yemek çeşitlerini de menümüze eklemeyi ihmal etmedik.