preloader

Yükleniyor..

Sultanahmet Köftecisi İstanbul

Sultan Ahmet İstanbul’un en gözde yerlerinden biridir. Özellikle turistlerin her yıl adeta akın ettiği bu bölgede gezilmesi gereken çok fazla sayıda turistik yer bulunuyor. Ayasofya Müzesi gibi tarihi yerleri gezmek isteyenlerin İstanbul turu genellikle Sultan Ahmet’te başlıyor. İşte bu nedenle acıkanlar da yemek için buradan ayrılmak istemiyor. Trafikte zaman kaybetmek yerine meşhur Sultan Ahmet köftesi yemek sadece yerli turistler için değil, yabancı turistler için de daha cazip bir seçenek!

Bu durumda Sultanahmet köftecisi İstanbul dendiğinde ilk akla gelen yer olan mekanımızda konuklarımızı en leziz köfte çeşitleriyle ağırlıyoruz. Tarihi Halkın Köftecisi olarak 1920 yılından bu yana hizmet veriyoruz ve geleneksel köfte tarifimizi ilk günden bu yana hiç değiştirmedik. İstanbullular çocukluklarındaki köfte tadını aldıklarını belirtiyor ve bu da bizi çok mutlu ediyor.

Köfte Çeşitlerimizin Tadına Mutlaka Bakmalısınız!

Günün her saatinde tüketilebilecek kadar lezzetli olan köfte çeşitlerimizin tadına mutlaka bakmanızı öneririz. Dünyanın her ülkesinden konuklarımız bu lezzete hayran kaldı. Bu nedenle gönül rahatlığı ile her damak tadına uygun bir lezzet olduğunu söyleyebiliriz. İstanbul geziniz esnasında mutlaka Sultan Ahmet Meydanına uğrarsınız ve bu bölgeden mekanımıza ulaşmanız da çok kolay olacak.

Öğle yemeği, akşam yemeği ya da gün içerisinde atıştırma ihtiyacı duyduğunuzda sizi de mekanımıza bekliyoruz. İstanbul gezinize lezzetli bir mola vermek istediğinizde köfte çeşitlerimizin tadına rahatlıkla bakabilirsiniz. Bu sayede tok tutan menülerimiz size enerji de verecek ve böylece daha fazla yeri gezmek için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Tarihi Halkın Köftecisi’nde köfte yemenin keyfinin bambaşka olduğunu siz de anlayacaksınız. Bu arada tavuk şiş ve kuzu şiş çeşitlerimizin de olduğunu belirtmek isteriz. Herkese uygun yemeklerle sizi de ağırlamak için bekliyoruz.