preloader

Yükleniyor..

Sultanahmet Köftecisi Nerede?

İstanbul'da en çok ziyaret edilen yerlerin başında tahmin edebileceğiniz gibi Sultanahmet geliyor. Sadece turistlerin değil bu şehirde yaşayanların da geçmek istediklerinde öncelikle bu bölgeye geldiklerini belirtebiliriz. Sultanahmet saatlerce hiç sıkılmadan zaman geçirebileceğiniz bölgelerden biri olması ile de ön plana çıkıyor. Haliyle bu kadar süre içerisinde acıkabilir ve lezzetli bir köfte yemek isteyebilirsiniz.

İstanbul geziniz sırasında rotanızı Sultanahmet yönüne çevirirseniz Sultanahmet köftecisi nerede sorusunun yanıtını siz de merak edebilirsiniz. 50 yıldır hem İstanbullulara hem de şehir dışından ya da yurt dışından gelenlere lezzetli yemek çeşitleri ile hizmet veren mekanımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte keyifli sohbetler eşliğinde leziz yemekler yiyebileceğiniz tarihi halkın köftecisi Divanyolu Caddesi no 26'da hizmet veriyor.

Hafta Sonları Da Hizmet Veriyoruz!

Köfte çeşitlerinin yanı sıra şiş çeşitleri için de mekanımıza rahatlıkla gelebilirsiniz. Lezzetli tavuk şiş ve kuzu şiş çeşitleri ile kendinize tamam bir ziyafet çekmeniz mümkün. Hafta içi saat 22:00’a kadar sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Hafta sonları ise kapanış saatimiz 23:00  olduğundan akşam yemekleri için de rahatlıkla tüm hafta boyunca restoranımızı tercih edebilirsiniz.

Sizlere 1920 yılından bu yana hizmet veriyor ve her daim Türk mutfağının en leziz yemekleriyle misafirlerinizi de ağırlamanızı sağlıyoruz. Konuklarınıza lezzetli yemekler ikram etmek için yapmanız gereken sadece mekanımıza gelmeniz olacak. Bu sayede evde saatlerce yemek hazırlamak zorunda kalmayacaksınız. Her yıl yüzlerce turistin uğradığı restoranımız sizin konuklarınızı da en iyi şekilde ağırlayacağınız yegane mekandır.

İrmik helvası ya da Kemalpaşa gibi  en beğenilen tatlı çeşitlerinin de mutlaka tadına bakmalısınız. Ayrıca sizlere kağıt helvalı dondurma yeme keyfini de sunuyoruz. Sitemiz üzerinden rezervasyon işleminizi hemen şimdi yapabilirsiniz.  Tarihi bir mekanda, tadına doyamayacağınız yemekler ve tatlı çeşitleri eşliğinde keyifli bir zaman geçirmek istiyorsanız hemen şimdi siz de yerinizi ayırtın.