preloader

Yükleniyor..

Sultanahmet’te Yenilecek Yemekler

Keyifli bir İstanbul gezisinin ardından  yemek molası vermek istediğinizde hangi yemekleri  tercih edeceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz. Bu durumda Sultanahmet’te yenilecek yemekler hakkında fikir almak isterseniz sizlere önerimiz meşhur köfte olacak. Tarihi halkın köftecisi olarak  uzun yıllardır tarifini hiç değiştirmeden sunduğumuz köfte lezzeti en ideal seçenek olarak karşınıza çıkabilir.

Tarihi bir dokuda yemek yeme keyfini sizlere yaşatan restoranımız Divanyolu Caddesi 26 numarada hizmet veriyor. Aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir öğle yemeği veya akşam yemeği yemek istediğiniz her an rotanızı restoranımıza çevirebilirsiniz.  Bu sayede daha farklı yemek çeşitlerine de göz atma şansınız olacak. Elbette en sevilen yemeklerimizin başından köfte geliyor.

Sizi Son Derece Zengin Bir Menüyle Karşılıyoruz

Ancak alternatif arıyorsanız bu durumda kuzu şiş ya da tavuk şiş çeşitlerimizi deneyebilirsiniz. Büyük bir özenle hazırlanan ve damaklarınıza layık bir lezzete sahip olan kuzu şiş ve tavuk şiş çeşitlerimiz tadına bakanlardan tam not almayı başarıyor. Restoranımızdan mutlu ayrılan müşterilerimiz arasında sizi de görmek isteriz. Aynı zamanda yemeğinize muhteşem bir süzme mercimek çorbası ile de başlayabilirsiniz.

Salata çeşitleri ve piyaz çeşitleri gibi farklı lezzetlerle masanızı donatabiliyor ve böylelikle  harika bir ziyafet sofrası keyfini yaşamanızı sağlayabiliyoruz. Yemeğimizin ardından damarlarınızı şenlendirmek için irmik helvası ya da Kemalpaşa tatlısı siparişi de verebilirsiniz. Birbirinden leziz yemeklerimizin tadına bakmak istediğiniz an sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.