preloader

Yükleniyor..

Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi

Sultanahmet ile bütünleşen tarihi Sultanahmet köftesi yıllardır halkın beğenisine sunuluyor. Sultanahmet’e gidip de bu köftelerden yiyemezseniz içinizde ukde kalacaktır. Mutlaka denemeli ve bu köftelerin lezzetine varmalısınız.
Tarihin izlerini taşıyan bu köfte tarihin eşsiz lezzetini de yansıtıyor. Sultanahmet tarihi havasını solurken bir de tadına bakmamak olmaz. Geçmişten günümüze kadar gelen ve lezzetini her daim değiştirmeden koruyan bu köfte, hem İstanbul’da hem de Türkiye’de nam salmayı başarmıştır. Lezzeti, dükkanın sürekli olmasını sağlarken kapıdaki kuyruk ile de lezzetinin boyutu anlaşılabilir. Beklediğiniz bu kuyruk aldığınız lezzete mutlaka değecektir.

Ocakta közlerin üzerinde pişen köftenin kokusu sizi her yerden çekecek. Yanında gelen piyaz ve salata da bu eşsiz lezzete eşlik edecektir. Bir de ardından yiyebileceğiniz özel helva ile köfte keyfini yaşamaya devam edeceksiniz. Bağımlılık yapan bu lezzeti yediğiniz her köftede bulmak isteyebilirsiniz. Ama bu pek mümkün olmayabilir. Çünkü yıllardır değişmeyen özel formüle ulaşmak kolay olmayacaktır. Buna ancak Tarihi Sultanahmet Halkın Köftecisi’nden ulaşabilirsiniz.

Halkın Köftecisi Sizi Çağırıyor

Lezzeti kulaktan kulağa yayılan Sultanahmet Halkın Köftecisi’nin, yılları aşan tecrübesi ve deneyimi bulunmaktadır. Bu profesyonellikle işlerini yürütürken hem kaliteli hem de hızlı hizmet gerçekleşmektedir. Köfte için seçilen etin kalitesi ve diğer malzemelerin de kalitesi yıllardır değişmemiştir ve özel formülasyonla harmanlanarak müşteriye sunulmaktadır. Her ne kadar taklitleri bulunsa da aslını yemek için mutlaka Sultanahmet Halkın Köftecisi’ne gelmelisiniz. Halkın tercih ettiği bu köfteci, bu güne kadar çok sayıda ünlü ismi ağırlamıştır. Müşterilerinin büyük çoğunluğunu oluşturan turistler arasından hem yerli hem de yabancı turistler yer alıyor.

İstanbul’da Sultanahmet’e gelirseniz mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerden biri olan Halkın Köftecisi mekanını kesinlikle unutmamalısınız.